Experience and Techniques
in Non-linear Architecture
Biz Kimiz?
Hikayemiz

İnşaat sektöründe uzun yıllar çalışmış uzman mimar ve mühendisler tarafından 2010 yıIında kurulan ETNA MEMBRAN YAPILAR asma-germe yapılar sektöründe Türkiye’de ilk kurulan firmalardan biri olup, projelendirme, imalat ve montaj ekibiyle yurtiçi ve yurtdışında hayata geçirmiş olduğu yüzlerce projeleyle markalaşmıştır.

ETNA MEMBRAN YAPILAR kurumsal yapısıyla membran sistemler alanında projelerini müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık ilkelerini dikkate alarak ticari ve mühendislik etik değerlerinden taviz vermeden gerçekleştirmektedir.

Misyonumuz; Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda güvenilir. estetik ve optimum maliyetli projeleri hayata geçirmektir.

Vizyonumuz; İnsanların alışageldiği yapı sistemlerinin haricinde avantajları ve modern çizgisiyle ön plana çıkan membran yapı sektörünün gelişmesine kalkıda bulunmak, tecrübe ve teknolojiyle destekleyerek tüm dünyada yeni projelere imza atmaktır.

Neden
ETNA ?
+1200
Proje
Proje yönetimi danışmanlığı ,İhale paketi hazırlama, Tasarım & Projeledirme Hizmeti ,Tasarım & Projelendirme & İmalat & Exworks hizmetler ,Tasarım & Projelendirme & İmalat & Montaj- Anahtar teslim hizmetleri ,Müteahhitlik hizmetleri, Rüzgar tünel testi
+600
Mutlu
Müşteri
Yerel Belediye-Kamu Kurumları, Cumhurbaşkanlığı ve Bakanlıklar, Özel Teşebbüsler, Mimarlık ve tasarım ofisleri ,Proje müellifleri ,Özel İnşaat firmaları ve müteahhitler, Uluslararası Konsorsiyumlar
+28
Ülke
Avrupa, Asya, Ortadoğu, Afrika, Avustralya, Amerika, Uzakdoğu bölgelerine ihracat
Ekip
Ödüllerimiz

• Vodafone Arena 2015 Eurosport yılın projesi
• Vodafone Arena 2016 dünyanın En iyi stadı
• BP Baku 2015 dünyanın ilk yürüyen fabrikası
• Garanti Koza Wos 2016 Türkiyenin ilk hareketli spor kompleksi

Sıkça Sorulan Sorular
Neden panel/kenet çatı yerine PVC Membran Örtü Sistemi tercih ederiz?
Neden metal güneş kırıcı yerine tekstil mesh membran kullanmalıyım?
PVC Membran ile PTFE arasındaki farklar nedir?
Asma germe sistemler ile mimaride istediğim amorf formu gerçekte de uygulayabilir miyim?
Neden cam çatı yerine ETFE çatı tercih edilir?